Zaangażowani

w tworzenie i realizację projektów

 NAUCZYCIELE

"Jestem nauczycielką przedszkola, przemieniam świat".

Jeśli tak jest, to zmieniaj świat małych dzieci w Afryce. One nie mają takich możliwości edukacyjnych jak dzieci w Polsce i każdy gest pomocy jest światełkiem do jego rozwoju. One potrzebują Twojej pomocy.

 

SPONSORZY

Ludzi dobrej woli nie brakuje. Chcesz zrobić coś dobrego dla dzieci, które tego oczekują? Zaangażuj się w projekty.

Skontaktuj się  z nami i bądź naszym Przyjacielem zaangażowanym w projekty pomocowe dla afrykańskich dzieci.

RODZICE

Jeśli jesteś Rodzicem to wiesz, czym jest miłość do dziecka. Nie przechodź obojętnie na widok biedy i krzywdy maluchów. Spróbuj włączyć się w akcję pomocową. Nauczycielki przedszkola opiekują się dziećmi, a ich praca nie jest wcale łatwa.

Podziękuj wychowawczyni swojego dziecka nie koniecznie kupując kwiaty i czekoladki. Możesz wraz ze swoim dzieckiem okazać jej swój szacunek finansowo wspierając projekty przez nas realizowane. Kwiaty zwiędną po kilku dniach, a uśmiech dziecka na widok kolorowych plecaków, ciepłego obiadu lub świadomości że jest ktoś kto chce im pomagać, nie znikną na długie miesiące, a może i lata.

 WOLONTARIAT

Możesz zostać wolontariuszem i pomagać dzieciom w trudnej sytuacji życiowej.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Każdy proponowany projekt wymagać będzie zaangażowania w każdej płaszczyźnie. Jedną z nich będzie darowizna pieniężna. Zrób wszystko, by jak największa liczba osób dowiedziała się o zbieranych pieniądzach na konkretny cel zawarty w projekcie. Stań się darczyńcą i wpłać dowolną kwotę na określony projekt.

 

DZIĘKUJEMY